Türk Hava Yolları Üyelere Özel Hizmetler

Türk Hava Yolları, müşterilerine en ucuz bilet imkânı sunan ender hava yolu firmaları arasında yer almaktadır. Bu köklü hava yolu firmasını sürekli olarak tercih eden kişiler ise ücretsiz bir şekilde üye olabildikleri Türk Hava Yolları web sitesinde daha çok indirim hakkına sahip olabilmektedirler.
Türk Hava Yolları üyelerine birbirinden kaliteli ayrıcalıkları sunmaktadır. Her uçuşlarında üyelik kartlarına ödüller ve puanlar yüklenmektedir. Bu sayede Türk Hava Yolları uçak bilet fiyatları çok daha uygun olabilmektedir. Her geçen gün daha da gelişen ve de yenilenen bu kartlar sayesinde, kişiler birbirinden özel fırsatlardan yararlanabilme şansına sahip olabilmektedirler. Uçuş sonrasında kazanılan bu puanlar sonrasında bedava bilet ya da diğer bütün hizmetlerden yararlanılabilmektedir. Türk Hava Yolları müşterilerine ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanılabilmesi için birbirinden farklı hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Sürekli olarak seyahat eden kişiler için oldukça avantajlı olan bu kartlar, Türk Hava Yolları ofislerinde ya da internet sitesinde bulunmakta ve müşterilerin hizmetine sunulmaya devam edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>