Anadolu Jet

anadolu jet

Adından da anlaşılacağı üzere, ülke içerisinde şehirden şehre tatil, iş ve tüm diğer seyahatlerinizde, iyi bir yolculuk keyfi sürmenin herkesin eşit derecede hakkı olduğunun bilincine sahip olan Anadol Jet,  2008 yılından beri müşteri memnuniyetini öncü ilkesi olarak edinip, her şartta ve koşulda sizlerle olmaya devam etmektedir. Sizleri sevdiklerinizle kavuşturmaya aracılık etmiş, aynı zamanda da en kısa sürede en kaliteli hizmetle kâbusa dönen ve saatlerinizi tüketen yolculuklarınızın keyifli birer süreç haline dönüşmesini sağlamış olan Anadolu Jet, hem konfor hem de bütçeniz için her zaman ilk tercih edilen hava yolu şirketi olmayı başarmıştır.

En sevilen ve kaliteyi ucuza sağlayan, en güvenilir firmaların arasında adından her zaman söz ettirmeyi başarmış olan Anadolu Jet, müşterilerinin dikkatini en çok da sene içerisinde bazı dönemler yaptığı ya da uzun vadeli kampanyaları ile çekmeyi başarmaktadır. Erken rezervasyon kampanyası, serinleten kampanyalar olarak bilinen belli dönemlerdeki indirimli bilet satın alma şansı sağlayan kampanyalar ve tabi ki jetgenç kampanyasıdır. Jetgenç kampanyası özellikle ülkemizin gençleri arkadaşlarının yanına daha çabuk gidebilsin, ailelerine daha rahat kavuşabilsin diye kendisine üye olan tüm gençlere sağladığı uzun vadeli bir kampanya şeklidir. Jetgenç kampanyaları, yüzde elli daha ucuz bilet satın alabilme, beş bilet alana bir bilet bedava gibi birçok farklı kampanya ve seçeneklere de sahiptir.

Anadolu Jet hava yolu şirketi, tüm çalışanlarının kibar ve deneyimli bir ekipten oluşmasıyla, yolculuğunuzun sadece süresi boyunca değil, öncesinde ve sonrasındaki istek, problem ve ihtiyaçlarınızla da birebir ilgilenen ve kampanyaları ile biletleri ucuza alabilmenizi sağlayan bir firma olarak, her seyahatin artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlamıştır. Sizler de tüm seyahat biletlerinizi firmamız bünyesinden temin edebilir, kaliteli yolculuğunuza aracı olma şansından dolayı onur duyacak olan firmamız, tüm uçuşlarınız için sizlere yardımcı olmayı beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>